Kretsløp i sprint i Haugesund 30. april

Publisert: tirsdag 19. april 2016

Kretsløp i sprint i Haugesund 30. april

HIL Orientering arrangerer kretsløp i sprint lørdag 30. april, med samlingsplass på Haraldshaugen camping. Noen av klubbens medlemmer stiller som arrangører denne helgen. Alle de som ikke har fått oppgaver – oppfordres til å melde seg på løpet – både rekrutter, rekruttforeldre og alle andre av klubbens medlemmer.

Sprintløpet arrangeres etter følgende modell: Prolog/kvalifisering og deretter A og B finaler for alle løpere fra klasse H/D 13 og eldre. For ranking, regnes alle i A-finalen foran de i B finalen Nybegynnerne og H/D11-12 tilbys «Råtass-løp» med flere løyper.

Innbydelse: http://eventor.orientering.no/Documents/Event/9574/2/Innbydelse

Påmelding: http://eventor.orientering.no/Events/Show/6381

Klubben har mange brikker og kompass til utlån. Vi selger også rekruttpkker (brikke og kompass til kr. 500,-). Ta kontakt hvis du trenger hjelp til påmeldingen, på e-post grethevie@gmail.com